12 Eylül 2009 Cumartesi

YİNE YENİ BİR DÖNEM

Evet, yarın yeni evime taşınıyorum güncecim, yeni ev ardaşım kankam merve. umarım çok güzel bir yıl bizi bekliyor olacak. Bununla birlikte, yine uzun bir tatilin ardından, üniversitede yeni akademik yıla başlıyorum. kayıt döneminde üniversiteye gittiğim zaman anladım ki; hocalarımı, arkadaşlarımı, santralin o güze havasını çok özlemişim. Şaka gibi güncem yaaaa, mezun oluyorum 2010 yılında mezuunnn:)ya açıkçası sana bir şey itiraf edeyim mi güncecim, ya ben mezun olunca ne yapacağım çok merak ediyorum:)))) 4 yada 5 tane şık var . Tabii bunu ancak Allah bilir ama tahminlerime göre:
a) Yurtdışı yada yurtiçi bir üniversitede akademik hayatıma, yüksek lisansa devam edeceğim.
b) Köklü bir şirkette PR danışmanı olarak göreve başlayacağım.
C) Psikoloji okumaya yada çalışmalara devam edeceğim
d) işsiz halkasına eklenip evde oturacağım.( Allah'ım sen koruu:))) düşünmemiş kabul edilelim
e) Diğerleriii

işte böyylee.Rabbim Hakkımda hayırlı olani nasip etsin diyorum.

Şu an Gebzedeyim, Yarın şirket şöförü beni ve eşyalarımı istanbula eve bırakacak, ya amaaa yarında yağmur devam edecek diyorlar. İnşallah sele falan yakalanmadan giderim. yenii bir macera yaşamak istemiyorum. bu arada bahçeşehir silivri halkalı felaketmiş.Özellikle Kilyos'ta insanları kepçeler taşıyormuş.. Gerçi ben levent'te olacağım ama olsun. Orada yaşayan insanlar için hayat şartları Çok zordur. Allah yardımcıları olsun.
Dün sabah sahuru yapıp yeni uyumuştum ki annemin teli çaldı. Dayım aramış, 4.9 şiddetinde Konya yine sallanmış. bu sefer Kuzen korkudan camdan atlamış. şok oldum. ne kadar çok korkmuş olacak ki, camdan atlamış ve cam da kaslarını kesmiş, Bugün ameliyat olmuş. Tabii Bizim konyalılar yaşamları boyunca deprem görmediği için, deprem değil panik zarar verdi.
Ne diyelim Allah beterinden korusun...

Hiç yorum yok: